13 Kasım 2011 Pazar

BURDAYIM BURDAYIM

Mümkün oldukça girip blogları takip ediyorum. Ama yazmaya mecalim kalmıyor.

Çok şükür iş ev koordinasyonunu bayağı oturttum (Ama sabah 8 akşam 6 bilgisayar karşısında olunca evde bazen bilgisayarı hiç açmıyorum.)

Büyük oğlanın ilk sınav sonuçları çok güzel geldi.(Annesinin oğlu tabii)

Yağız Emre kreşe alıştı. Öğretmenini çok seviyor.

Babamız kış gelmesine rağmen hala çok yoğun.

Yani çok şükür yuvarlanıp gidiyoruz.

Görüşmek üzere arkadaşlar.

Not: Yazlık kumaşlardan etekleri diktim. Giydim ve kaldırdım. Kışlık kumaşları bazanın altından çıkarttım. Bir kaç çeşitte yeni aldım. Yakında fotoğraflarım inşallah. Dikiş dersinin etek ve fermuar derslerini bekliyorum. :))))))

10 yorum:

Gülgün dedi ki...

Hoş geldin Tala, yoğunsun biliyorum ama aradda bi göster kendini eksikliğin çok belli oluyor.....

birtutamkekik dedi ki...

hamarat hatunun hali bir başka:)
hem iş...
hem dikiş...
nasıl bir azidir bu canım..
kutluyorum seni..
ses ver arada bir...
sevgiler...

Noblesse dedi ki...

hoşgeldin diyecektim ki tekrar kaçtın gittin:)))

hümoş dedi ki...

arayı soğutmaaaa talaaa :)

Adsız dedi ki...

işler çok yoğun olsa da bloğu ihmal etme olurmu???sevgiler

birincisin dedi ki...

blogları geziyorsunuz ama bana daha uğramadınız:)dikişlerinizi yayınlamanızı bekliyorum:)sizi takipe aldım:)

özlem dedi ki...

Gelibolu17'nin hazırladığı "Çay,Kahve Bahane" etkinliğine 30 KASIM-14 ARALIK tarihleri arasında http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ yani ben ev sahibeliği yapacağım... Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken "hadi çayı koy" geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen "sabah kahvesine geleceğim" deriz... Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız.... “Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!” Muhammed Mustafa (s.a.v) Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğiz :) Tariflerinize "çay,kahve bahane" etkinliği için yeşil mutfak (Özlem) a gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıp http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ adresimde yayınlayacağım Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar)

pastaguvercini dedi ki...

ayy hemşehrilimle karşılaştım sonunda :) bende eskişehirliyim cnm,seni bulduğuma sevindim,takipteyim bende beklerim hemşerim :)

yaren dedi ki...

tekrar gel. insallah bende buralarda olmaya calisacagim :) yeni kumasdan eteklerini bekliyoruz :)

dikisdersi dedi ki...

aa ben yayınladım seninin istegin üzerine :)çalışmaya başlayınca takip edememi olabilirsin kalem etek dikişi diye blogda aratırsan çıkacaktır ,kolay gelsin iş ev aile hayatı ...unutturma kendini